פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   שף המקדש מגיב לביקורת הקשה של אבי אפרתי

   שף מסעדת המקדש החדשה בכפר סבא בחר להגיב לביקורת הקשה של אבי אפרתי שעלתה כאן באתר ביום חמישי האחרון: "ידעתי שאפרתי ישנא את המקום"

   לירן בלו (יח"צ , אסף אמברם)
   לירן בלו, מגיב (צילום: אסף אמברם)

   ביום חמישי האחרון התפרסמה כאן באתר הביקורת של אבי אפרתי על מסעדת המקדש החדשה בכפר סבא, או כמו שהוא בחר להגדיר אותה "המסעדה המחניקה ביותר בה ביקרתי אי פעם". שף המסעדה, לירן בלו, בחר לקבל את הביקורת ולפרסם תגובה. בלו מספר בפוסט בפייסבוק שלו, כי מלכתחילה הייתה לו תחושה רעה כי אפרתי, מבקר המסעדות של וואלה, לא יאהב את המקום, בלשון המעטה.

   בין היתר כתב בלו "בימים שלפני פתיחת המסעדה חזרתי ואמרתי למשקיעים ולאנשי היח"צ - אבי אפרתי יקטול אותנו על זה. מהשם ועד המיקום, המוזיקה התפריט ושמות המנות דבר ראשון שעבר לי בראש זה "מה אפרתי יגיד" כמישהו שקורא את הטור שלו שנים רבות אני יודע טוב מאוד מה מושך אותו ומה גורם לשיניים לצאת".

   מסעדת המקדש בכפר סבא נפתחה

   נתחי בשר לצריבה (יח"צ , אסף אמברם)
   ריח של עשן (צילום: אסף אמברם)

   עוד ממשיך וכותב בלו על התהליך שעבר "לקח לי זמן להפנים שלא פתחתי את המסעדה בשביל אבי אפרתי או כל מבקר אחר, אלא בשביל האורחים הרבים שמגיעים על בסיס יומי לאכול וליהנות אצלנו".

   בלו בוחר לסיים את דבריו בנימה אופטימית ומפויסת "אז נכון שמבקר אחד לא נהנה אצלנו (בלשון עדינה, וזה כואב ועצוב) ואני בטוח שיהיו עוד אנשים שאנחנו לא נהיה "כוס התה שלהם" עדיין נמשיך עם האמת שלנו של בשר ישראלי, טרי באיכות הטובה ביותר. בתשוקה ושעות רבות של עבודה שאנחנו מנסים להעביר בכל מנה ומנה ובעזרתם של הלקוחות הטובים שנהנים לאכול אצלנו נמשיך לתת את הטוב ביותר.
   כשכל הזמן אנחנו רק חושבים איפה אפשר לשפר ואיפה אפשר לתת יותר תשומת לב".

   את הפוסט חותם בלו, בפנייה אישית לאפרתי "אבי, יותר כואב לי שלא נהנית מאשר שפרסמת ביקורת, מקווה שפעם הבאה שתבוא תהנה יותר".

   " data-width="1500" style="overflow-x: auto; max-width: 100%;">