לעשות או לקנות

    לעשות או לקנות: ריבת משמשים

    מדור חדש. הפעם לכבוד סיום עונת המשמשים: מה עדיף, לטרוח מעל הכיריים ולסחרר משמשים בסוכר, או לגשת לסופרמרקט הקרוב ולקנות צנצנת?

    • ריבה
    • משמש
    יהורם דילמאני

    אני אוהב משמשים. מאוד אוהב משמשים. בשל עונתם הקצרה, כל יום שיש בשוק דוכנים עמוסים משמשים צהובים עד כתומים הוא חגיגה. יש יום אחד בשנה שבו השוק כולו מוצף מהפרי הקטיפתי הזה. יום כזה בדיוק הביא את המקרר שלי לפיצוץ אוכלוסין של משמשים.

    מה עושים עם כל כך הרבה משמשים? ריבה. טרחתי, הכנתי ונשאלת השאלה: היה כדאי?

    עוד בוואלה! NEWS

    תקופת הקורונה מסוכנת עבור החולים במחלה זו. איך שומרים עליהם?

    פרופ' ארנון נגלר בשיתוף האגודה לזכויות החולה
    לכתבה המלאה

    לעשות

    שקלים: קילו משמשים, קילו סוכר, לימון אחד = 15 ש'

    זיעה: שעה בשוק, שעה וחצי במטבח, חצי שעה של עיקור הצנצנות = 3 שעות

    תוצאה: צנצנת גדולה (קילו בערך) של ריבה טעימה, והרבה הרמות גבה: "אתה הכנת? בשביל מה אתה צריך את כל הבלאגן הזה?"

    לקנות

    שקלים: כ-16 ש' עבור 330 גר' של ריבה 100% פרי, (יש גם ריבות זולות יותר, תלוי כמה איכות וכמה סוכר אתם רוצים בריבה שלכם)

    זיעה: חצי שעה גג, לא כולל התור בסופר ביום שישי

    תוצאה: ריבה שגם היא תיגמר מתישהו

    פסק דין

    להכין ריבה זו חוויה, ככה לפחות הבטיחה סבתא. חוויה כזו מספיקה לי פעם בשנה, וגם אז אני מבטיח להתלבט. יש היום הרבה מאוד סוגים של ריבות איכותיות, מבוססות 100% פרי, חלקן אף ללא סוכר כלל וללא ממתיקים שמשאירים טעם לוואי. הן גם לא יקרות במיוחד.

    פסק הדין: המשמשים חרבו לי ת'חיים. לקנות!

    מה פסק הדין שלכם? הצביעו והשפיעו - לעשות או לקנות ריבה?

    טרם התפרסמו תגובות

    הוסף תגובה חדשה

    בשליחת תגובה אני מסכים/ה
      לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

      התרעות פיקוד העורף

        walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully