מגזימים עם מתוק או מסוגלים להתאפק? עכשיו תדעו את התשובה

לא מצליחים לדמיין את החיים שלכם בלי שוקולד? מבחינתכם אפשר לדלג על כל הארוחה ולהגיע ישר לקינוח? ואולי בכלל אתם שומרים את המתוק רק לאירועים חגיגיים באמת? המבחן שיקבע אחת ולתמיד - האם אתם אוכלים כמויות מוגזמות

בשיתוף מפעל הפיס, בשיתוף מפעל הפיס
24/11/2019

הבדיחה אומרת שהעולם מתחלק לשני סוגים של אנשים - אלו שאוהבים מתוק ואלו שאוהבים מתוק. כן, כבר מילדות יש לנו משיכה לטעם ה...ובכן, מתוק הזה, אבל ברור לנו שגם אסור להגזים באכילתו. האם אתם מאלה שבמשך הארוחה מחכים רק לקינוח? האם אתם חוטאים במהלך היום עם חטיף שוקולד? או שאתם יודעים להתגבר על התאווה ולשלוט בעצמכם? ענו על השאלון הקצר וגלו.

לכל כיף יש גבול
אם אתם מזהים הגזמה אצלכם או אצל אחד מהקרובים אליכם, בין אם זה באכילה או בתחומים אחרים, כדאי להיעזר באנשי מקצוע בתחום ההתמכרות. אם ההגזמות האלו קשורות לעולם ההגרלות וההימורים - אנחנו כאן כדי לעזור לכוון ולייעץ. הגרלות והימורים הם חלק בלתי נפרד מתרבות הפנאי בעולם, אך לכל כיף יש גבול וצריך לדעת לשחק במידה ולא להפוך להתמכרות. במפעל הפיס החליטו לפעול לכך שאנשים יבינו שההשתתפות צריכה להיות מהנה אך גם מבוקרת ומידתית ולכן מציעים את מגוון הכלים, המידע, העצות, אנשי המקצוע והטלפונים באתר משחקים באחריות של מפעל הפיס שיעזרו לכם להתמודד עם ההשלכות ולהימנע מלהגזים.

נוטים להגזים בהרבה אספקטים של החיים וחושבים שאולי יש מקום לדאגה? כאן תוכלו לקרוא מידע שיעזור לכם

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully