פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אני, הבנות, החברה והכלב

   אפילו שהיא לא גרה באזור, הקפה הקבוע של גילת אנקורי הוא 'המשולש' בדיזנגוף. בזכות האוכל הביתי, העסקית וכוס היין שממלאים לה עד הקצה

   התחלתי לשבת במשולש בזכות חברתי דפנה אורגד. מקום עבודתה שכן בקרבת מקום, ונפגשנו כשיצאה לארוחת צהריים. מאז עברו כמה שנים, מקום עבודתה של דפנה הועתק למקום אחר, אבל המשולש הפך להיות בית הקפה הקבוע שלי.

   למרות בעיית החנייה הקשה באזור ולמרות שביתי לא בקרבת מקום (נאות אפקה), כשקובעים איתי פגישה בבית קפה, הדיון הוא רק לגבי השעה. לגבי המקום אין שאלה. (אגב, זמן קצר אחרי שהפכתי את המשולש למקום מושבי הקבוע, גיליתי שגם בנותיי הצעירות מבקרות בו תכופות, אבל בשעות אחרות לגמרי. מתברר שהמקום פתוח עד השעות הקטנות של הלילה והנוער מבקר בו בלילה).

   השהות הקבועה שלי במשולש הפכה אותו למקום עם תחושת משפחתיות אמיתית, זה ממש נעשה למקום שלי. גם את חגיגות יום ההולדת שלי העתקתי לשם, ואני בקשר אישי עם המלצרים והבעלים (וזה כולל גם טיפים למלצרית שעושה אודישן, וגם את סיבוב הדאווין הראשון שעשיתי עם הכלבה שלי ג'ולי).

   חוץ מהאווירה הטובה אני מגיעה למשולש בזכות האוכל הביתי, שמספק את הדיל הכי טוב בעיר: עסקית צהריים שנמשכת כמה שעות טובות וכוללת מנה ראשונה, מנה עיקרית ושתייה ב-37 ¤. המנות גדולות ועסקית אחת מספיקה לי ולחברה. לארוחות בוקר אני אוהבת את הסלט הגדול, עם הרוטב הכי טוב שבעולם.

   איך שאני נכנסת, פותחים לי בקבוק מרלו – דפנה ואני תמיד שותות יין בהפסקות המשולש שלנו. ואנשי המשולש מצדם דואגים להשקות אותי כמו שצריך – הם נותנים לי כוס גדולה וממלאים אותה עד הקצה, כך שאני תמיד יוצאת משם קצת שתויה ועם לב שמח.

   'קפה המשולש', דיזנגוף 168, ת"א, טל': 03-5236734