פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מתכונים חמים

   פאלומר: המסעדה הכי לוהטת בלונדון לשנת 2014

   מסעדת פאלומר נפתחה רק לפני חצי שנה וכבר הפכה ליקירת הבריטים. כעת המסעדה קיבלה אישוש נוסף למעמדה כאשר נבחרה למקום הכי לוהט בלונדון לשנת 2014

   הכי לוהטת בלונדון לשנת 2014. פאלומר

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   (צילום: יח"צ)

   מסעדה שמצליחה מאד כמעט מרגע הפתיחה, זה לא מראה שכיח בישראל. אדרבא כשמדובר בלונדון, עיר רצופת מסעדות טרנדיות מכל רחבי הגלובוס. לכן, מסעדת פאלומר של קבוצת מחניודה (שבה חברים השפים אורי נבון, אסף גרניט ויוסי אלעד) הצליחה לעשות השנה מהלך מדהים, ומפתיחתה ביוני השנה, תוך תקופה קצרה מאוד הפכה ליקירת הממלכה ולסבריטאיה. אין ספק ששנת 2014 היטיבה עם שפים ישראלים בחו"ל, כאשר ההצלחה של פאלומר מעודדת שפים נוספים לצאת ולכבוש את העולם. אמצעי תקשורת רבים שיבחו את המסעדה, על המטבח הפתוח שלה, האווירה השמחה, הפינוקים מהשף וכמובן את מנת הפולנטה הירושלמית המפורסמת, שמוגשת עם אספרגוס פטריות ופרמזן. במסעדה, מיותר לציין, לא פשוט להזמין מקום.

   כעת קיבלה פאלומר אישוש נוסף למעמדה: האתר Londonist.com פירסם את דירוג 10 המסעדות הלוהטות בבירה בשנת 2014 ופאלומר קטפה בקלילות את המקום הראשוןן ברשימה. באתר כתבו כי לא היה פשוט לחבר רשימה כזאת מבין מאות המסעדות בעיר, אבל לגבי המקום הראשון לא הייתה בקרב הבוחרים שום התלבטות.

   במקביל לפאלומר, בבעלות הקבוצה גם מסעדות הסדנא, הברים יודל'ה וטלביה בירושלים והצהרת כוונות על התרחבות ליעדים נוספים באירופה. לפני כחודש הודיעה הקבוצה על מכירת מסעדת מונא הירושלמית לשף בפועל, מושיקו גמליאלי.

   מנת הפולנטה המפורסמת

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   (צילום: יח"צ)

   אוכל ים תיכוני בפאלומר

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   (צילום: יח"צ)
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   (צילום: יח"צ)