פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מתכונים חמים

   ההמצאה הגאונית שתשנה את הצורה בה אנחנו שותים מים

   סטודנט מלונדון המציא בקבוק אכיל במרקם שקצת מזכיר שילוב בין מדוזה ושתלי סיליקון, ויכלול 250 מ"ל של נוזל. כעת הוא מנסה לגייס חצי מיליון דולר כדי להפוך את הרעיון למציאות

   ההמצאה הגאונית שתשנה את הצורה בה אנחנו שותים מים
   Skipping Rocks Lab

   תגידו את האמת: אתם ממחזרים את כל הבקבוקים בהם סיימתם להשתמש? אם כן, כל הכבוד לכם. רוב האוכלוסיה מתקשה להקפיד על מיחזור יום-יומי של כל בקבוק ובקבוק, אך ההמצאה הבאה עשוי לשנות את זאת, ולמעשה, לשנות את כל הדרך בה צרכנו בקבוקי מים עד היום - ומים בכלל.

   את ההמצאה המסקרנת ניתן לסכם בשתי מילים: בקבוק אכיל.

   עוד בנושא:
   אחת ולתמיד: האם זה לא בריא לשתות בזמן האוכל?
   באילו יעדים באירופה אסור לכם לשתות מים מהברז?

   קמפיין גיוס ההמונים של יוצרי הבקבוק

   Skipping Rocks Lab - Ooho! - Crowdcube pitch from Skipping Rocks Lab on Vimeo.

   כן, מה שקראתם. כל הסיפור הזה תוכנן בקולג' לאמנות בלונדון על ידי רודריגו גרסיה גונסאלס, וההרגשה, על פי אנשים שזכו לחוות אותה, מזכירה משהו שבין מדוזה ושתלי סיליקון.

   לבקבוק הייחודי העשוי מאצות קוראים "אוהו!", וגונסאלס טוען שאין לו כל טעם כשלעצמו, אך יהיה ניתן להוסיף לו טעמים בעתיד. כמו כן, הוא תוכנן כך שניתן יהיה לקלף ממנו חלקים, קצת כמו פרי, וניתן יהיה לתקוע בו חור ולשתות את הנוזלים, או פשוט לאכול את כולו. כל בקבוקון אמור לכלול כ-250 מ"ל של נוזל, ולייצר אותו יעלה כשני סנט.

   בקבוק אכיל (צילום מסך , Skipping Rocks Lab - Ooho)
   (צילום מסך)

   המתכננים, שמנסים כעת לגייס חצי מיליון דולר על מנת להפוך את הרעיון למציאות, טוענים כי הוא עשוי "לייתר את בקבוקי הפלסטיק לגמרי", ובכך לתרום גם לאיכות הסביבה. אנחנו בעד.