אוכל רחוב: פלאפל ב-5 שקלים בחולון

המונית של קובי רובין מגיעה לפלאפל הכי זול שיש בחולון. 5 שקלים ותזכו לארוחת ערב מופלאה - ביקורת אוכל רחוב

קובי רובין
06/12/2011
פלאפל רצון. קובי רובין
פלאפל רצון(צילום: קובי רובין)

חבר נושא כובע צהוב כמוני הביא לתשומת ליבי את פתיחת פלאפל רצון במרכז חולון, בתור דוכן פלאפל זול במיוחד שקיבל את ברכת רבני העיר כתשובה ומענה למצב הכללי המדוכדך בארץ.

לאחר שטעם המונה כדורים רבים ברחבי הארץ, ושילם מחירים מופקעים לרוב, שמח על פתיחתו של המקום החדש בחולון, עיר שלא כמו תל אביב בה מחירי הפלאפל יכולים להאמיר עד כ-20 שקלים למנה, אמורה להאכיל בעיקר תושבי קבע ולא רק תיירים

יעקב, אחד מבני משפחת לוי שהקימה את דוכנה הראשון כבר בשנת 1965, עשה מעשה גדול ולפני כשלושה חודשים החליט אחד מבני המשפחה לפתוח את הפלאפל הזול בעיר.

מסתבר שזו תזוזה נעימה, כי בפלאפליות העיר החליטו לעשות מעשה ולהחזיר את המשפחות לאכול פלאפל כמו פעם, בימים בהם שיגרו אותנו לאכול פלאפל לארוחת ערב.

לאור המצב הכללי שנהיה גרוע מרגע לרגע, פינה משפחתית נפתחה בחולון, למען יאכלו תושבי הקבע של העיר מנה ראויה ובסיסית של פלאפל עם סלטים כמו חומוס, סלט המורכב ברובו מכרוב ופלפל אדום, כרוב חמוץ, טחינה ועמבה. זה הכל. כשמאכילים המונים במחיר שנגיש לכולם, אין יכולת לייצר מבחר.

הפואנטה היא המחיר, המגוחך להפליא. ב-5 שקלים (ולא, זו לא טעות), תקבלו פיתה פשוטה, עמוסת פלאפל טעים שיוצא כל הזמן חם מהשמן. הפלאפל עצמו לא טחון דק מדי, אז תיזהרו שלא לפוצץ סתימה בשן, אבל זה מוסיף לטעם, ככה הוותיקים טוענים. בסך הכל טעים ומשביע, כמו שפלאפל אמור להיות.

כל זאת ב5- שקלים למנה, ואם אתם שואלים, אין חצי מנה.

משפחות שלמות יושבות ואוכלות שם כשלילדים יש חיוך על הפנים וההורים מרוצים על היציאה שבה לא היו צריכים לשקול תרומת איברים.

המונה טוען, לא צריך להעניש אנשים בעירם. אלה להשביעם.
פלאפל רצון. רחוב דב הוז 5, חולון. 057-5000505. כשר למהדרין

שעות פתיחה: א'-ה' 09:00-22:00, ו' 09:00-14:30לכל המדורים של אוכל רחוב
זלביה זולה בבני ברק
קבב ב-13 שקלים בתל אביב

פלאפל רצון(צילום: קובי רובין)
  • פלאפל
  • אוכל רחוב

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully