פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מתכונים חמים

   הסרטון המטריד הזה ישכנע אתכם לרדת מסוכריות גומי לתמיד

   לא לבעלי קיבה רגישה - האם אתם יודעים ממה עשויים דובוני הגומי האהובים עליכם? הסרטון המטריד (אך יצירתי) הבא יגרום לכם לחשוב פעמיים לפני שתכניסו סוכריות גומי שוב לפה שלכם

   הסרטון המטריד הזה ישכנע אתכם לרדת מסוכריות גומי לתמיד

   בסרטון - עוד סרט שיגרום לכם להפסיק לאכול סוכריות

   אין לנו כוונה לנקוט עמדה בנושא הטבעונות או לנסות לשכנע אתכם לכיוון כזה או אחר, אבל גם אם לא תסכימו עם המסר של הסרטון היצירתי הבא - לא תוכלו להישאר אדישים אליו. סרטון מסקרן מציג ממה עשויות סוכריות הגומי האהובות עלינו - והוא לגמרי צפוי לגרום לכם לחשוב פעמיים לפני שתסכימו ליהנות שוב מהממתק הזה. חלקכם ודאי יודעים שסוכריות הגומי אינן טבעוניות, על אף שהן בהחלט נראות כאלה, אולם רק מעטים נחשפו לתהליך ההכנה המצמרר שלהם, וכן, המידע הבא בהחלט לא נועד לבעלי קיבה רגישה.

   סוכריות הגומי עשויות מג'לטין, חלבון קרישי המופק בין השאר מעצמות של בעלי חיים. כדי ליצור את הג'לטין, חלקי גוף של בעלי חיים כגון עצמות, קרניים ועור מבושלים לאורך תקופת זמן ארוכה. הג'לטין הוא חסר ריח וטעם ולכן מתווסף למאכלים כמו סוכריות גומי וג'לי כדי להפוך אותם לקופצניים ואלסטיים. יוצרת סרטים בלגית בשם אלינה ניפנס יצרה סרט קצר המראה בפירוט את שלבי הכנת הסוכריות בהילוך אחורי. כלומר, הסרטון נפתח באדם הנוגס להנאתו סוכרית גומי ומסתיים בחזיר חמוד ממנו הגיעה הסוכרייה.

   עוד ב"אסור לפספס":

   כל הזמן הזה הכנתם אורז בדרך לא נכונה - גלו את הטריק הסודי
   פשוט מטורף: מתברר שאכלתם טיק טק לא נכון כל הזמן הזה