פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ליצן קטן על שמי

   סניפי הגלידריה "ארלקינו" נערכים לקיץ המתקרב. הקהל מוזמן להציע טעמים. הטעם הזוכה ימכר במקום ויקרא על שם בעליו

   זאת השנה השנייה שגלידת ארלקינו פוצחת במבצע "טעם על שמך". במסגרת המבצע מוזמנים לקוחות הגלידרייה להציע רעיונות לטעמים חדשים, הטעם המקורי והיצירתי ביותר, יזכה לשמו של ממציאו.

   גלידת ארליקנו היא בעלת שני סניפים- האחד בדיזנגוף פינת ירמיהו בתל אביב, והשני במחלף בית ינאי על כביש החוף, שני הסניפים הם בבעלות רונן שחורי ורן פישמן, והשנה לקוחות שני הסניפים מוזמנים להציע רעיונות טעימים ומשונים בתיבת המבצע, הזוכים יזכו לטעום את חזונם בשני הסניפים.

   "הטעם הזוכה של שנה שעברה הוא שטרודל תפוחים וינאי, והוא נקרא 'עדיאלה' על שם עדי ואלה, שתי חברות שהמציאו אותו" אומר רונן שחורי. "למרבה ההפתעה הטעם הזה היה פופולארי מאוד, יש לנו מתכונים ל-140 טעמים , אבל רק 24 מקומות במקרר, אם תוריד את הטעמים הקבועים כמו וניל, שוקו ותות, יישארו לך אף פחות, ולמרות זאת במשך תשעה חודשים הטעם הנבחר בתחרות לא יצא מהמקרר".

   את ההצעות אפשר לשלשל לתיבת המבצע שבסניפים עד סוף החודש, כאשר בין השופטים בתחרות יהיו שחורי ופישמן הבעלים, השף של הגלידרייה אורן דגן, ועובדי הסניפים חובבי גלידה. אתם מוזמנים לנסות ולהתעלות על טעמים כמו גלידת כנאפה, וגלידת יוגורט עם ריבת מנגו.

   מי שלא יכול להתאפק, יכול לסור לאחד משני הסניפים ולטעום מהגלידה, במחירי מנות של 15 שקלים ל-3 דק' (זהו הזמן שמעריכים פה, שייקח לכם לגמור את המנה) או 7 דק' ב20 שקלים.

   "ארלקינו" - דיזנגוף 267, תל אביב יפו , 077-9400083. מחלף ינאי, תחנת דלק פז, 09-8664390